Ласкаво просимо в цілісність! - Artem Chukov

Go to content
Консультант із технік холістичного коучингу
Артем Чуков

Розвивайтеся і Розширюйте свої можливості
Холістичний коучинг особистості та командної ефективності

Коучинг особистий і командний
Медитації. Індивідуальне навчання
Самосвідомість
Здорове харчування
Управління людськими ресурсами
Як розкрити свій духовний потенціал?
Відповідь є у цій книзі.
Познайомтеся з нею зараз.
Чому я фокусуюся саме на цьому і які переваги це дасть вам

Коучинг
Переваги як в індивідуальній так і в груповій роботі.
Підвищення продуктивності команди: коучинг може допомогти учасникам виявити і подолати свої слабкі сторони, поставити цілі і досягти їх, а також розвинути нові навички. Підвищення залученості учасників команди: коучинг може допомогти співробітникам відчувати себе більш пов'язаними зі своєю роботою і своїм роботодавцем. Зниження стресу співробітників: коучинг може допомогти співробітникам впоратися зі стресом і впоратися з важкими ситуаціями. Поліпшення командної роботи: коучинг може допомогти командам ефективніше працювати разом і досягати спільних цілей.

Самоусвідомлення
Підвищення впевненості в собі: самосвідомість може допомогти особистості зрозуміти свої сильні та слабкі сторони, що може призвести до підвищення впевненості та самооцінки. Поліпшення процесу ухвалення рішень: людина, яка має самосвідомість, краще здатна ухвалювати обґрунтовані рішення, що може призвести до кращих результатів і для неї, і для компанії. Підвищений емоційний інтелект: співробітники, що володіють самосвідомістю, краще справляються зі своїми емоціями, що може призвести до поліпшення стосунків з колегами і клієнтами. Підвищення креативності: Самосвідомі учасники команди можуть краще використовувати свої творчі здібності, що може призвести до нових ідей і рішень.

    Управління людськими ресурсами
    Поліпшення залученості кожного учасника в командну роботу. Методи управління персоналом, орієнтовані на залученість співробітників, можуть допомогти підвищити задоволеність співробітників, їхню продуктивність і утримання. Зниження плинності кадрів. Компанії з розвиненою практикою управління людськими ресурсами мають нижчу плинність кадрів, що дає їм змогу заощаджувати гроші на доборі персоналу і витратах на навчання.
    Підвищення компетенцій: методи управління персоналом, де HR фахівець може зрозуміти й налаштувати синергію відповідності учасників один одному як за особистими, так і за трудовими якостями і привести учасника, команду або відділ у співналаштування з духом компанії. Поліпшення процесу прийняття рішень. Методи управління персоналом, що забезпечують аналіз даних на основі даних, можуть допомогти компаніям ухвалювати більш обґрунтовані рішення щодо своїх співробітників.

          Здорове харчування та зв'язок із природою
          Однозначне поліпшення сприйняття життя та покращений загальний тонус. Здорові думки та свіжі ідеї. Поліпшення морального духу: співробітники, які почуваються добре, з більшою ймовірністю будуть залучені та продуктивні на роботі. Такий стан дарує тільки зв'язок із матір'ю-природою і здорове харчування. Підвищення продуктивності: у такий спосіб учасники команди, з більшою ймовірністю, будуть пильними і зосередженими і щодо виконуваного завдання, і щодо одне одного, що може призвести до підвищення продуктивності. Скорочення прогулів: здорові співробітники з меншою ймовірністю пропустять роботу через хворобу. Нижчі витрати на охорону здоров'я: компанії, які просувають важливість зв'язку з природою і підтримують звички здорового харчування серед своїх співробітників, можуть заощадити гроші на витратах на охорону здоров'я.

                Медитація
                Коли, де і як починаються позитивні зміни

                Самозцілення починається з набуття навички входження в дефолт стан, у точку 0 (безумовно - контрольовано), з навички зупинки внутрішнього діалогу*. У когось це відбувається інтуїтивно, через, наприклад, механізм глибоких життєвих потрясінь**. Комусь слід цього вчитися. Але в будь-якому разі, як мені здається, люди і приходять до усвідомлення важливості самозцілення через якісь внутрішні життєві кризи.  

                Ще самозцілення починається, коли ви по-справжньому взаємодієте з Природою і мистецтвом - музикою і живописом, або ж коли безпосередньо берете участь у творчому процесі.  

                Самозцілення починається коли Ви дозволяєте Медитації увійти у ваше життя найбезпосереднішим чином. Самозцілення починається коли Ви чуєте істинного себе. Я вважаю, що людині необхідно навчитися входити в стан самозцілення усвідомлено. Це може бути як чиста медитація, так і медитація як процес взаємодії з Природою, Творчістю і Мистецтвом.

                Медитація, або назвіть це техніками моделювання зміненого стану свідомості, дає змогу найбезпосереднішим чином запускатися тому процесу, який ми називаємо самозціленням, духовним цілительством, проявом життєвої енергії (прани, кі, ци, натуропатією, віталізмом); у такий спосіб, сприяючи позбавленню депресивних і стресових станів, за допомогою, і, отже, практикуючи медитацію, - запускається механізм самоодужання***, шляхом впливу цієї життєвої сили на вибудовування збалансованого, а зокрема - збалансованого стану тіла, а також на вибудовування збалансованого організму.  

                Існує маса наукових досліджень про те, що причиною багатьох і багатьох важких захворювань, усіляких конфліктних стосунків, лиха є саме розбалансування систем організму людини, що, своєю чергою, спричинене регулярно переживатими стресовими й депресивними станами (потім відбуваються гормональні збої, що приводять, часом, до найгірших наслідків). І жоден розсудливий лікар-практик, терапевт, психолог, учитель не сперечатиметься з тим, що головним чинником позитивних трансформацій у психічному та фізичному здоров'ї людини є саме правильно сформульовані внутрішні стани й установки самої людини.

                Також наука Медитація, як найкращий спосіб чути голос інтуїції, чути істинного себе - є найкращим інструментом прийняття рішень. Тобто, Ви навчаєтеся приймати не ті рішення, що ґрунтуються на платформі всіляких переконань сформованих з роками зовнішніх суспільних установок, а ті рішення, що виходять з Вашої істинної внутрішньої суті. І такі відповіді, часом мають діаметральну протилежність вашим зовнішнім переконанням.

                І медитація, медитаційні техніки - є саме тим ключем, який відчиняє двері до істинного себе і дозволяє запуститися цьому чарівному процесу, природному самозціленню. Адже дуже часто людина й опиняється в ситуації стресового стану, що спричиняє негаразди й хвороби тільки тому, що вона не живе відповідно до знання про істинного, внутрішнього себе. Моя робота полягає в тому, щоб навчити Вас входити в ці двері, в медитацію, в цей стан, працюючи з яким Ви почнете абсолютно нове Життя.  

                Медитація це: рішення, самозцілення, діагностика, попередження, врівноважений стан, збалансований гормональний фон, психічне і фізичне здоров'я, справжня радість і нові можливості.                * Безумовно людина повинна усвідомлювати, а точніше - мати глибоку внутрішню потребу в трансформації.

                ** Різні глибокі життєві потрясіння часто приводять людину до зміни, покаяння. Покаяння - це зміна. Але ефект від цієї трансформації залежить від рівня особистої сили людини. Ви ж самі розумієте, що часом потрясіння також призводять і до божевілля. Тому, в даному випадку, ось цей акт покаяння, зміни, самотрансформації, коли він відбувається ніби раптом, цілком визначається якістю та кількістю особистої сили людини. Тож чи не краще приходити до істинного себе, відчуваючи в цьому справжню внутрішню потребу і навчаючись цьому.

                *** Є думка, що ментальні техніки аж ніяк не сприяють зціленню від інфекційних і венеричних захворювань. І я вважаю, що це справедливо. Такі захворювання лікують традиційно, за допомогою спеціально призначених для цього ліків, антибіотиків.

                   Як розкрити свій духовний потенціал?

                   У цій книжці ви знайдете все, що потрібно сказати собі, щоб зробити своїх дітей щасливими.

                   Що б Ви хотіли сказати собі, якби вам трапилася нагода... зустрітися з самим собою, собою - дитиною або підлітком? Що б Ви хотіли почути ще тоді від дорослих? Хотіли б Ви якісно змінити своє життя, своє минуле і сьогодення, упевнено попрямувати у Своє майбутнє? Книга в дуже незвичайній манері розповідає про таємниці світу, що оточує нас, і людської природи, про пошук істини, про наші приховані можливості. Надзвичайно цікавий досить незвичайний підсумок твору! Повірте, Ви ще не раз захочете повернутися до діалогів, написаних на сторінках цієї незвичайної і загадкової книги!

                   Артем Чуков
                   Холестичний коуч. Консультант
                   Художник і маркетолог

                   Вітаю!
                   Здійснюю цей проєкт, щоб допомогти людям досягти своїх цілей і жити кращим життям.

                   Чому я вважаю комплексний підхід до коучингу найбільш важливим і чому саме звернення до найголовнішого - духовної складової людини допоможе їй жити якісним життям
                   Вважаю, що цілісний, холістичний, духовний підхід до коучингу є найбільш важливим, оскільки він передбачає роботу із самою суттю людини. Йдеться не тільки про те, щоб допомогти вам досягти ваших цілей, а й про те, щоб допомогти вам стати кращою версією себе. А це можливо тільки через внутрішні духовні процеси. Ні для кого не секрет, що духовна складова людини є найважливішою, бо саме вона надає нашому життю сенсу. Коли ми пов'язані з нашою духовністю, ми з більшою вірогідністю житимемо відповідно до своїх цінностей і робитимемо вибір, що відповідає нашим інтересам.

                   Холістичний підхід у коучингу допоможе вам:

                   • Зрозуміти свої сильні та слабкі сторони
                   • Навчитися ставити реалістичні цілі
                   • Розробити план досягнення ваших цілей
                   • Долати перешкоди
                   • Справлятися зі стресом
                   • Покращите свої стосунки
                   • Жити більш збалансованим і повноцінним життям

                   Чому здорово, коли в команді працюють цілісні особистості
                   Переконаний, коли цілісні особистості працюють у команді, вони створюють синергію, яка більша за суму її частин. Вони можуть запропонувати різні точки зору і працювати разом, щоб знайти рішення, що відповідають інтересам усіх учасників.

                   Чому інтегральний холістичний коучинг корисний як для керівника компанії та команди, так і для кожного окремого співробітника
                   Інтегральний холістичний коучинг корисний як для керівника компанії та колективу, так і для кожного окремого співробітника, оскільки допомагає створити більш позитивне і продуктивне робоче середовище. Коли люди відчувають зв'язок зі своєю роботою і один з одним, вони з більшою ймовірністю будуть залучені і мотивовані.

                   Запрошення на безкоштовну консультацію
                   Якщо вам цікаво дізнатися більше про холістичний коучинг, я буду радий запросити вас на першу безкоштовну консультацію. Під час нашої консультації ми обговоримо ваші цілі й те, як я можу допомогти вам у їх досягненні. Щоб записатися на безкоштовну консультацію, просто натисніть на посилання нижче або надішліть мені листа електронною поштою.

                   З радістю зустрінуся з Вами і в міру своїх знань допоможу!


                   Цінності та Принципи
                   Цілісність

                   Система, яка представляє цілісний підхід до набуття здоров'я та успіху, розкриття можливостей свого потенціалу. Це збалансований набір технік для вдосконалення фізичного виховання, усвідомлення роботи своєї емоційної сфери, тренування розуму та розкриття сили духу.

                   Сприяння успіху

                   Це наука становлення успішної особистості на всіх рівнях, незважаючи на релігію людини та її расу чи соціальний стан. Загалом, Integral systems of holistic coaching, і підхід до повсякденності через її призму - є набуття саме того балансу, який нам потрібен для щасливого, здорового й насиченого радістю життя!

                   Всеосяжність

                   Це система самовиховання і духовної терапії, яка може слугувати чудовим доповненням до традиційної, а в деяких випадках може слугувати їй заміною. І хоча ніхто не може сказати заздалегідь про ефективність такої, але все ж позитивні результати світового досвіду говорять нам сьогодні про її безсумнівну корисність, і позитивний ефект від якої фіксується в сучасному світі доволі часто, щоб його змогли визнати випадковістю.

                   Системність

                   Це системний підхід до поліпшення життя за допомогою здійснюваних нами позитивних змін, через єднання Духовного і Матеріального світів людини, за допомогою набуття усвідомленості, єднання з Природою, через фізичний саморозвиток, набуття контролю над емоціями, формування ясного мислення і розкриття духовного потенціалу!

                   Контакт
                   Израиль, Хайфа

                   Як розкрити свій духовний потенціал?

                   У цій книжці ви знайдете все, що потрібно сказати собі, щоб зробити своїх дітей щасливими.

                   Що б Ви хотіли сказати собі, якби вам трапилася нагода... зустрітися з самим собою, собою - дитиною або підлітком? Що б Ви хотіли почути ще тоді від дорослих? Хотіли б Ви якісно змінити своє життя, своє минуле і сьогодення, упевнено попрямувати у Своє майбутнє? Книга в дуже незвичайній манері розповідає про таємниці світу, що оточує нас, і людської природи, про пошук істини, про наші приховані можливості. Надзвичайно цікавий досить незвичайний підсумок твору! Повірте, Ви ще не раз захочете повернутися до діалогів, написаних на сторінках цієї незвичайної і загадкової книги!
                   Back to content